تهرانسر ، بلوار شاهد شرقی ، پلاک 84، بازرگانی تدبیر
021-44511085

رادیاتور پانلی

رادیاتور پنلی وسیله ای است از جنس فلز که فلز استفاده شده در آن با توجه به نوع و شرایط استفاده از آن متفاوت می باشد. رادیاتور پانلی به صورت عمومی با نگهداشتن آب با حرارت بالا و انتقال حرارت آن به محیط تلاش می کنند تا محیط را گرم نمایند.  از رادیاتور پنلی می توان در محیط های مختلفی مانند منزل ، دفتر کار و... استفاده نمود.  رادیاتور ها به صورت عمومی دارای انواع متنوعی هستند که از جمله آنها می توان به رادیاتور آلومینیومی، رادیاتور پانلی فولادی پره ای و فولادی اشاره نمود.

رادیاتور پانلی

رادیاتور پنلی فولادی که نسل سوم رادیاتور را تشکیل می دهند برای تامین گرمای اماکن مختلف مورد استفاده قرار میگیرند. همانطور که از نام این دسته از رادیاتور پنلی مشخص است از ورقهه ای فولاد در ساخت آن استفاده می شود و به طور عمده در پوشش خارجی آنها از پلی استر استفاده می شود تا رادیاتور پانلی بتواند در برابر رطوبت و زنگ زدگی مقاومت بیشتری داشته باشد.   با توجه به اینکه رادیاتور پنلی نسل پیشرفته تر رادیاتور ها نسبت به مدل های قبلی هستند تمام موارد و مشکلات انواع گذشته رادیاتور پانلی در آنها رفع شده و شما در صورت خرید رادیاتور پانلی با نسل بی نقصی از رادیاتور رو به رو خواهید شد.

از ویژگی های رادیاتور پنلی فولادی می توان به حجم آبگیری 5.2 لیتری آن در یک رادیاتور به طول 100 سانتی متر و ظرفیت گرمایی 2100 کیلوکالری آن اشاره نمود. حجم آبگیری کم در برابر ظرفیت گرمایی بسیار بالایی که این مدل از رادیاتور پانلی دارا می باشد سبب شده است تا نظر بسیاری از افرادی که قصد خرید رادیاتور را دارند به خرید رادیاتور پانلی جلب شده و به دنبال خرید این مدل از رادیاتور باشند.

رادیاتور پنلی

از مزایای استفاده از رادیاتور پنلی می توان به افزایش عمل سیستم گرمایشی آن به علت کارکرد کمتر نسبت به سایر رادیاتور ها در کنار مصرف بهینه انرژی و همچنین حجم آبگیری کمتر رادیاتور پانلی در برابر ظرفیت گرمایی بیشتر و قیمت کمتر نسبت به سایر رادیاتور ها اشاره نمود. در کنار مزایای گفته شده می توان عمر مفید بیشتر رادیاتور های پنلی در کنار تمیز کردن آسانتر آنها را نیز اضافه نمود.

رادیاتور های آلومینیومی نیازمند هواگیری هفتگی به دلیل گاز ایجاد شده در آنها می باشند در صورتی که رادیاتور پانلی هر سال و یا هر شش ماه یکبار نیازمند هواگیری می باشد.  همچنین رادیاتور پنلی با پکیج سازگاری بیشتری داشته و دیوار پشت خود را کمتر از مدل آلومینیومی سیاه می کند.

رادیاتور پنلی

پیشنهاد میکنم در صورتی که مایل به خرید رادیاتور می باشید حتما خرید رادیاتور پنلی را در برنامه خود داشته باشید تا علاوه بر بهره مندی از مزایای بسیار رادیاتور پانلی هزینه کمتری را نیز برای خرید آن پرداخت نمایید.

1مجموع 4 محصول
1مجموع 4 محصول
نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :