تهرانسر ، بلوار شاهد شرقی ، پلاک 84، بازرگانی تدبیر
021-44511085

پکیج

در گذشته برای گرم کردن آب مصرفی منازل از آبگرمکن های مخزن دار ایستاده استفاده میشد که البته خطرات زیادی داشت و همچنین فضای زیادی را اشغال میکرد. با گذشت زمان سیستم جدیدی به نام پکیج ابداع شد که هیچگونه خطری ندارد و مهمتر از همه فضای کمی را اشغال میکند. البته پکیج نه تنها جایگزین آبگرمکن بلکه جایگزین خوبی برای موتورخانه هایی شد که در قسمت پایین هر ساختمان نصب میشد و فضای بسیار زیادی را اشغال میکرد. البته آبگرمکن های مخزن دار ایستاده و همچنین موتورخانه ها هنوز نیز کاربرد دارند ولی با وجود پکیج کاربرد آنها بسیار کمتر شده و هر روز در حال کمتر شدن میباشد.

به طور کلیپکیج نسبت به بخاری، موتورخانه و آبگرمکن های قدیمی مزیت های زیادی دارد که در ادامه برخی از آنها را شرح خواهیم داد. پکیج آب گرم فوری را محیا میکند و نیازی نیست تا برای استفاده از آب گرم زمان زیادی را منتظر بمانید. آب گرم تولید شده توسط پکیج همواره درون لوله ها وجود دارد و به همین دلیل گرمای دائمی را بوجود می آورد. در آبگرمکن های قدیمی مشکل تمام شدن آب وجود داشت ولی در پکیج این مشکل برطرف شده و آب به طور دائم و از طریق لوله کشی آب خانگی به داخل دستگاه اصلی و سپس به لوله ها منتقل میشود.

پکیج به دلیل اینکه با آب گرما را ایجاد میکند، هیچگونه دود و مواد مضری را در هوا پراکنده نمیکند. مواد معلقی که از طریق دود بخاری به هوا پراکنده میشود باعث ایجاد کسلی و همچنین در بعضی اوقات خفگی در فرد میشود. شاید در خبرها زیاد شنیده اید که نصب اشتباه لوله بخاری موجب مرگ ساکنین شده است. پکیج را میتوانید در یک گوشه از بالکن به راحتی نصب کنید در صورتیکه موتورخانه را نمیتوان در بالکن و یا فضایی با این متراژ نصب کرد. راه اندازی یک موتورخانه نیاز به فضایی در حدود یک اتاق دارد که این خود مشکلات زیادی را برای سازندگان ایجاد میکند.

موتورخانه از تجهیزاتی است که به صورت اشتراکی مورد استفاده قرار میگیرد در صورتیکه پکیج برای هر واحد مستقل نصب میشود. اشتراکی بودن موتورخانه دردسرهای خود را دارد که از جمله این دردسرها میتوان به هزینه تعمیر آن اشاره نمود. حتی اگر یک واحد از ساختمان استفاده کمی از موتورخانه داشته باشد در مواقع بروز اشکال باید سهم خود را تعمیر موتورخانه پرداخت کند. هزینه کم یکی از مهمترین مزیت های پکیج میباشد. موتورخانه هزینه راه اندازی و همچنین نگهداری بالایی دارد ولی هزینه خرید و نگهداری پکیج بسیار پایین تر است و به هیچ وجه قابل قیاس با موتورخانه نیست. تمای این ویژگی ها باعث شده تا امروزه کمتر ساختمانی را پیدا کرد که از سیستم های قدیمی مانند موتورخانه و بخاری برای گرم کردن فضا و همچنین آب استفاده کند.

1مجموع 5 محصول
1مجموع 5 محصول
نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :