تهرانسر ، بلوار شاهد شرقی ، پلاک 84، بازرگانی تدبیر
021-44511085

پکیج دیواری

پکیج دیواری یکی از رایج ترین و پرکاربردترین تجهیزات مورد استفاده در ساختمان های نوساز است که از آن برای گرم کردن محیط داخل ساختمان استفاده میشود. پکیج دیواری در واقع چند سالیست که جایگرین موتورخانه ها شده است و مزیت های بیشتری نیز نسبت به موتورخانه دارد. پکیج دیواری معمولا بر روی دیوارهای آشپزخانه و یا بالکن نصب میشود. پکیج دیواری علاوه بر گرم کردن فضای ساختان از طریق شوفاژها، میتواند آب گرم ساختمان را نیز تامین کند. (البته هر واحد از ساختمان نیازمند یک پکیج دیواری میباشد).با خرید پکیج دیواری در واقع با یک تیر دو نشان زده اید زیرا هم میتواند جایگزین بخاری باشد و هم آبگرمکن. پکیج دیواری فضای بسیار کمی را اشغال میکند. ابعاد پکیج دیواری به اندازه آبگرمکن دیواری میباشد و ظاهر زیبایی نیز دارد که جلوه خوبی را برای دکوراسیون داخلی و آشپزخانه ایجاد میکند.

پکیج دیواری در هزینه های هر واحد از ساختمان صرفه جویی میکند. مقدار گازی که پکیج دیواری نیاز دارد با موتورخانه و همچنین بخاری قابل قیاس نیست و بسیار کمتر است. هزینه نگهداری از پکیج دیواری پایینتر از موتورخانه میباشد. تنها هزینه پکیج دیواری سرویس دوره ای آن میباشد در صورتیکه یک موتورخانه در کوتاه مدت خراب میشود و باید برخی قطعات آن تعویض شود. در ضمن هزینه نگهداری از پکیج دیواری دیگر مانند موتورخانه به صورت اشتراکی نمیباشد. عدم اشتراکی بودن هزینه نگهداری پکیج دیواری این مزیت را بوجود می آورد تا دیگر بر سر پر داخت حق تعمیر موتورخانه به مشکل برنخورید.

عدم ایجاد دود و آلاینده های مضر در هوا از دیگر مزیت های پکیج دیواری میباشد. موتورخانه و بخاری به میزان قابل توجهی دود و آلاینده ها را در هوا منتشر میکنند ولی سیستم به کار رفته در پکیج دیواری به گونه ایست که به هیچ وجه آلودگی در هوا ایجاد نمیکند.

پکیج دیواری بصورت دو حالته کار میکند و این بدین معناست که در زمستان میتوان آنرا برای گرم کردن شوفاژها و آب مصرفی مورد نیاز ساختمان مورد استفاده قرار داد و در تابستان نیز قادر خواهید بود تا آنرا در حالتی قرار دهید تا فقط آب مورد نیاز ساختمان را گرم کند.

پکیج دیواری سر و صدای کم را ایجاد میکند که همین موضوع مزیت بسیار بزرگی را ایجاد میکند. موتورخانه ها سر و صدای زیادی دارند و بیشتر واحد هایی که در مجاورت موتورخانه واقع شده اند از صدای زیاد آن شکایت دارند. صدای کارکرد پکیج به حدی کم است که حتی در زمان خواب شبانه و سکوت کامل نیز به سختی منوجه آن خواهید شد.

1مجموع 5 محصول
1مجموع 5 محصول
نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :